Jakość, nowoczesność, wygoda. Znajdziesz to w naszym Biurze Nieruchomości

Biuro Nieruchomości Pepper House powstało w kwietniu 2013 roku. Nasz zespół liczył wtedy zaledwie dwie osoby, które były pełne zapału i miały jasny cel – wprowadzić na rynek nieruchomości coś, co wyróżniałoby nasze biuro na tle innych. O tym, czy cel został zrealizowany świadczy fakt, że w chwili obecnej pracuje u nas 15 agentów (oprócz mnie w naszym zespole jest też z-ca kierownika – Mateusz Pogorzelski, czterech starszych doradców i 13 doradców ds. nieruchomości), a biuro Pepper House cały czas się powiększa. Kiedyś nasza siedziba mieściła się w Manhattanie – zaczynaliśmy od 45 m2, później pracowaliśmy na prawie 100 metrach, a obecnie mamy duże biuro o powierzchni 235 m2 w wieżowcu Quattro Towers, jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Trójmieście. Na tym oczywiście nie poprzestajemy – w planach mamy bowiem zbudowanie 25-osobowego zespołu, a także stworzenie oddziału w Gdyni.

Quattro Towers

Quattro Towers

To, czym możemy się jeszcze pochwalić to ilość zrealizowanych transakcji. Wzrost liczby agentów oraz jakość, jaką oferujemy przekłada się bowiem na wzrost zainteresowania naszym biurem. W porównaniu do II kwartału 2013 r., po roku, a więc w II kwartale 2014 liczba transakcji wzrosła prawie pięciokrotnie. Najwięcej transakcji mamy na rynku mieszkaniowym, ale sprzedajemy i wynajmujemy także lokale komercyjne oraz domy.

Łatwo jednak chwalić się samemu, trudniej uzyskać dobrą opinię u innych. Ale i w tym przypadku, możemy pochwalić się świetnymi wynikami. Nasze biuro – choć w porównaniu z wieloma innymi jest bardzo młode – zdołało wybić się na rynku. O rady naszych ekspertów pytają wszystkie cenione na Pomorzu media. Udzielaliśmy już wywiadów i komentowaliśmy obecną sytuację na rynku w takich gazetach, jak „Dziennik Bałtycki”, „Nasze Miasto” czy portale „Trójmiasto.pl”,  „Wirtualna Polska” oraz „Gazeta.pl”.

Najważniejsi są dla nas Klienci. Na wstępie pisałam o tym, że naszym celem jest stworzenie nowej jakości na rynku nieruchomości w Trójmieście. U nas każdy Klient znajdzie pomoc na 100%. Jesteśmy w stanie przeprowadzić całą transakcję od A do Z. Zajmujemy się nie tylko pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, nasi klienci mogą liczyć również na pomoc ze strony profesjonalnych doradców finansowych, którzy wybiorą dla nich najkorzystniejszą ofertę kredytową i udzielą wszelkich porad finansowych (od 1 września mamy własny dział finansowy). Pomagamy również przygotować mieszkanie na wynajem lub sprzedaż, czyli oferujemy tzw. usługę  home staging (pisaliśmy o tym osobny artykuł: http://blog.pepperhouse.pl/2014/08/home-staging-czyli-sposob-na-szybsza-sprzedaz-mieszkania/). Mamy własne, fachowe ekipy remontowe, fotografów, którzy wykonują profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości, a także współpracujemy z Kancelarią Prawną, z której porad korzystają nasi Klienci i wieloma innymi partnerami, którzy powodują, że zakup, sprzedaż, bądź wynajem nieruchomości jest procesem łatwym, szybkim i przyjemnym. Zajmujemy się także licytacjami komorniczymi – możemy reprezentować klienta w zakupie i w regulacji sytuacji prawnych nieruchomości.

Przede wszystkim stawiamy na jakość oraz świeże i nowoczesne podejście do nieruchomości. Jesteśmy blisko naszych klientów – prowadzimy bloga, mamy stronę internetową i facebooka „Mój pierwszy kwadrat”, który skierowany jest do młodszych czytelników. Można tam znaleźć ciekawostki z aranżacji wnętrz, „hot” oferty oraz sprawdzić, co się dzieje w Trójmieście ( https://pl-pl.facebook.com/MojPierwszyKwadrat ).

_IGP6621-mNasz zespół jest bardzo zgrany, dlatego Klienci mogą liczyć na przyjazną, a przy tym profesjonalną i pełną zaangażowania obsługę. Nasza praca jest zawsze nagradzana – za dobre wyniki doradcy otrzymują dodatkowe nagrody, wśród nich znalazły się też między innymi auta z logiem Pepper House, które można zobaczyć na ulicach Trójmiasta. Praca pracą, ale oczywiście lubimy się również bawić. Wyjazdy i spotkania integracyjne pomagają nam wspólnie zastanowić się nad przyszłością firmy, ale też odpocząć od codziennych obowiązków. Ostatnio aktywnie spędziliśmy wolny czas grając w paintball i siatkówkę.

Co jeszcze nas wyróżnia? Przede wszystkim logo! Czerwona papryczka przyciąga uwagę każdego, choć wierzymy, że bardziej przyciągają Klientów nasze HOT OFERTY:)

Aneta Pogorzelska

 

Powrót
Autor Aneta Pogorzelska - kierownik oddziału Pepper House
Wrzesień 11, 2014        2 komentarze

Napisz komentarz
Poniżej uzupełnij wynik działania. *

  1. Themis napisał(a):

    Earn, forward 3 City !!!

  2. LaLaMiDo napisał(a):

    Nie łatwo zebrać taki zespół .. żeby było zawirowanie na rynku trójmiasta a z tym mamy do czynienia 🙂

Polecane serwisy